Kdo je on-line
· Hosté on-line: 1

· Členové on-line: 0

· Registrovaní členové: 270
· Nejnovější člen: SteelCz
Ostatní weby
LSczech forum

LS2011

TLS Modding

CTRAM

TRS Žatec a okolí
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
JZD a farma Lochov
Josh
Lochov, st?edn? velká víska v severozápadních ?echách s cca 80 obyvateli je zam??ena hlavn? na rostlinou výrobu spolu s malou produkcí živo?išné výroby.

Obec byla založena roku kolem 1266 p?íchodem Pána z Chot?bor. Správn? spadala pod královské m?sto Žatec. Již ve vrcholném st?edov?ku se zde hojn? p?stoval chmel a podle dochovalých vykopávek, je jasné, že se v této oblasti va?ilo pivo.
I dnes se zde p?stuje tradi?n? chmel i obiloviny na slad. Chmel vykupuje N.P. chmela?ství Žatec.

Na n?kolika hektarech samoz?ejm? i plodiny jako brambory a cukrová ?epa, které slouží národnímu podniku Fruta Žatec k dalšímu zpracování.

Brambory a kuku?ici lze také prodat v obci Tucho?ice, kde vyrábí škroby a instatní bramborové kaše pro ?eské škrobárny, n.p.

Je?men, pšenice a kuku?ice jsou vykupovány v ZZN Žatec a to jako osiva ?i do krmných sm?sí.

Je?men je též vykupován v Žatci v areálu Žateckého pivovaru jež spadá pod Severo?eské pivovary N.P.

Je?men, pšenice a kuku?ice spolu s ?erstv? posekaným jetelem ?i ?ezankou pak lze prodat též ve výkupu v Dub?anech a to konktétn? v areálu Agrokrmiv Dub?any, kde se dále zpracují na krmné granuláty a smesy.

?epka olejka je možná prodat pouze v Žatci v areálu tukových závodů.

Pro kuku?ici je samoz?ejm? využití v silážních jámách, které jsou na map? 2, jedna jednokomorová a jedna dvoukomorová.

Hrubý nást?el mapy. (po kliknutí se otev?e v?tší v novém okn?)
[img]http://img16.rajce.idnes.cz/d1601/8/8397/8397659_a723a99e23ae9a105f695eac81ccd795/images/pda_map.jpg[/img] is not a valid Image.
Upravil/a Josh dne 27-02-2015 10:24
 
Josh
Moc super to není, jelikož tenhle m?síc toho mám tolik, že sotva n?co pro hru ud?lám... fakt nestíhám.
 
Josh
Mapu samoz?ejm? p?ipravuji na multiplayer, ale ješt? n?jakou dobu to bude trvat...
 
Josh
Jelikož mapa obsahuje chme, tak je pot?eba p?ipravit imody takže je to b?h na dlouhou trať... asi tak.
 
Přejít na fórum:
Reklama
Facebook

Přihlášení
Jméno

Heslo



Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.

Vzkazník
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

25-06-2018 16:51
Cau Joshi, prosimte nevíš pro? mi po roce znovu stažení mapy nejde mapa v MP? Stahoval jsem ji tak 10x a ani jednou nejde :/ . Díky za odpoved

09-04-2017 12:23
už chápu d?kuji Joshi ja jsem si totiž ppromazával mody a omylem jsem si smazal i tenhle Šklebící se Šklebící se Šklebící se

09-04-2017 12:20
nemám

08-04-2017 14:29
A máš tam UPK?

08-04-2017 14:23
ahoj Joshi cht?l bych se zeptat. Protože já jsem si podlé dob? zahrál Veverky a nejde mi vysypat chmelová kára do ?esa?ky. Nevíš náhodou co s tím? P?edem d?kuji