Kdo je on-line
· Hosté on-line: 1

· Členové on-line: 0

· Registrovaní členové: 270
· Nejnovější člen: SteelCz
Ostatní weby
LSczech forum

LS2011

TLS Modding

CTRAM

TRS Žatec a okolí
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Mapa Veverky (bláto)
jirka1
ahoj.chci se zeptat muzu si treba do teto mapy pridat jeste nejake blato?popripade jak na to prosim.skousel jsem to GE blato to kreslí ale ve hre funkcni neni.jak na to prosím
Upravil/a Josh dne 06-03-2017 16:59
 
Josh
Musíš spustit novou hru, pokud pouštíš hru ze save, tak se ti nena?te...
Jinak bacha s tím blátem opatrn?, bere FPS.
 
jirka1
ahoj.s ?isteho save to spouštím ve hre to pridane blato je ale neni funkcni
 
Josh
funk?ní je, ale musíš používat kody stejn? jako u plodin...
 
jirka1
a mužeš mi prosim napsat kter ?ísla mam zaškrtnout?
 
Josh
Nemůžu, protože si to nepamatuju, ale nastavení je stejné jako nap? u pšenice, jen k tam necháš ty původní ?ísla a pak p?idáš 4, 5, 6, a taky 5+6. Ale jak ?íkám nep?ehán?j to, pamatuj, mén? je n?kdy více. A kor jestli to budeš cpát do chmelnice, tak nepo?ítej, že ti to pojede plynule...
 
jirka1
ok.diky za pomoc.jinak supr mapka.parada
 
jirka1
m?l bych ješt? jednu otázku ,jestli to není tajné.jak se dava do mapy to blato.kdyz je mapa bez toho blata ,a ja bych ho tam chtel dát?
 
Josh
Stejn? jako když p?idáváš plodinu a navíc p?idat ješt? script, pokud tomu nerozumíš, tak to rad?ji nezkoušej...
Upravil/a Josh dne 07-03-2017 15:21
 
jirka1
dik.m?j se?sm?v
 
Přejít na fórum:
Reklama
Facebook

Přihlášení
Jméno

Heslo



Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.

Vzkazník
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

25-06-2018 16:51
Cau Joshi, prosimte nevíš pro? mi po roce znovu stažení mapy nejde mapa v MP? Stahoval jsem ji tak 10x a ani jednou nejde :/ . Díky za odpoved

09-04-2017 12:23
už chápu d?kuji Joshi ja jsem si totiž ppromazával mody a omylem jsem si smazal i tenhle Šklebící se Šklebící se Šklebící se

09-04-2017 12:20
nemám

08-04-2017 14:29
A máš tam UPK?

08-04-2017 14:23
ahoj Joshi cht?l bych se zeptat. Protože já jsem si podlé dob? zahrál Veverky a nejde mi vysypat chmelová kára do ?esa?ky. Nevíš náhodou co s tím? P?edem d?kuji